Při odběru nad 300 kg systému LUKOFAS poskytujeme slevu 10%. Vyžádejte si podrobný ceník jednotlivých balení produktů LUKOFAS i technické informace na ots@lucebni.cz. Orientační ceny systému LUKOFAS
AKCE TRVÁ DO 30.6.2017
Jednosložkový kyselý silikonový tmel s atestem pro styk s pitnou vodou. Ideální pro drobné opravy. Balení je opatřené praktickou špičkou, díky které je možno jednoduše slepit sklo, smalt, glazovanou keramiku, profily ze silikonové pryže apod.
AKCE TRVÁ DO 30.6.2017 - NAVŠTIVTE NÁŠ E-SHOP
Nový typ silikonového přípravku ve formě emulzního krému představuje jednoduchý postup vytvoření vodorovné hydroizolační clony běžně dostupným technickým vybavením, bez nutnosti ředění nebo jiných úprav.
DO 30.6.2017 JARNÍ SLEVA 15%
Barevně shodná varianta s nerezovým podkladem pro pružné lepení a těsnění se všemi výhodami jednosložkového neutrálního silikonového systému.
Lukopren Katalyzátor N  tak splňuje veškeré požadavky EU a oproti původnímu katalyzátoru (Lukopren Katalyzátor) je jednoznačně příznivější jak z toxikologického, tak i ekologického hlediska.
Snažíme se tak zaplnit mezeru v našem stávajícím sortimentu - přípravek neobsahuje organická rozpouštědla, je vodný, a to znamená přátelský k životnímu prostředí. Je určen k přímému použití bez dalšího ředění.
Lukopren S 5296 byl vyvinut k zalévání tištěných spojů, integrovaných obvodů, regulátorů, alternátorů a dalších součástek používaných v elektrotechnice.
Sortiment Lučebních závodů a.s. Kolín byl rozšířen o PIGMENTOVÉ PASTY. Ty jsou určeny zejména k probarvování dvousložkových silikonových kaučuků Lukopren N.